Basketbalista Veselý zářil při istanbulském derby, byl nejlepším střelcem vítězného Fenerbahce

Istanbul – Fenerbahce se po úvodní prohře v sezoně dostává na vítěznou vlnu. Minule vyhrálo po prodloužení v Miláně a nyní doma zvládlo vyhecované derby. S Efesem sehrálo vyrovnané utkání do třetí čtvrtiny, ale za stavu 40:38 dal pět bodů v řadě Kostas Slukas, vzápětí skóroval s faulem Veselý a Fenerbahce rázem mělo dvouciferné vedení, které už nepustilo.

Moskevský CSKA napravil minulou porážku s Realem Madrid a doma vyhrál nad Panathinaikosem Atény 81:63, když už po první čtvrtině vedl o 12 bodů. Hvězdou utkání byl domácí rozehrávač Sergio Rodríguez, který zaznamenal 25 bodů a devět asistencí. Kyle Hines přidal 21 bodů.

Zdroj: aktualne.cz